Melitta CAFFEO CI Silver, Bartąg - Oferta nr 139820 - Oferteo.pl

Melitta CAFFEO CI Silver, Bartąg


Cena brutto: 2999.00 PLN

Inteligentna technologia pozwala parzyć kawę dostosowaną do indywidualnego gustu
Dla wielu kawoszy parzenie kawy według unikalnej receptury to podstawa. Melitta® Caffeo® CI® to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który łatwo można dostosowywać do indywidualnych preferencji do czterech osób. Inteligentna technologia i dobrze przemyślane funkcje doskonale dopasowują się do preferencji wymagających miłośników kawy. Zachwycą cię takie unikalne funkcje jak „Moja kawa“, „Wybór ziaren“, „Dołączany system podawania mleka“ czy „Oryginalny proces parzenia“!

Osobiste preferencje zrealizowane z jakością premium.

Ręczny wybór ziarenek
Idealne przygotowanie szerokiej gamy specjalistycznych kaw wymaga użycia różnych odmian kawy. Właśnie dlatego ekspres Caffeo® CI® wyposażono w dwa pojemniki na ziarna „Wybór ziaren“. Niezależnie czy chcesz sporządzić poranną kawę z mlekiem czy poobiednie espresso, łatwo dobierzesz odpowiednie ziarna przełączając się pomiędzy kawą łagodną a aromatycznymi ziarnami do espresso w osobnych pojemnikach. Dodatkowy podajnik na kawę mieloną pozwala korzystać z wcześniej zmielonej kawy.

Funkcja Moja Kawa
Nie chcesz wprowadzać swoich indywidualnych preferencji przy każdym przyrządzaniu kawy? Nie ma problemu! Funkcja „Moja Kawa“ pozwala zapamiętać indywidualne preferencje parzenia. Nie ważne czy masz ochotę na silne espresso czy też na nieziemsko kremowe latte macchiato z wielką dozą spienionego mleka – Melitta® Caffeo® CI® może zapamiętać indywidualne ustawienia do czterech osób!

Unikalna przyjemność z kawy

Oryginalny proces przygotowania

Każdy barista wie, że przygotowanie kawy według oryginalnej receptury wymaga dodania składników we właściwej kolejności. Właśnie dlatego ekspres Caffeo® CI® w przypadku latte macchiato nalewa najpierw spienione mleko, a dopiero później espresso, a przy cappuccino na odwrót.

Intuicyjny w użyciu
Zrozumiałe menu, wyświetlacz tekstowy i pokrętło Rotary Switch sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie łatwa. Tryb „Double cup“ (napełnianie 2 filiżanek) pozwala przygotowywać dowolny rodzaj kawy (z mlekiem lub bez) dla dwu osób na raz.

Łatwe czyszczenie i konserwacja
Bardzo łatwe jest nie tylko wyjęcie zaparzacza, ale także odłączenie i umycie systemu podawania mleka. Pojemnik na mleko można nawet myć w zmywarce. System „Łatwego czyszczenia parą“ pozwala użyć gorącej wody i pary do szybkiego i higienicznego oczyszczenia elementów mających styczność z mlekiem po każdorazowym użyciu.

Dwa zbiorniki na kawę ziarnistąMelitta Caffeo® CI® wyposażona jest w 2 zbiornik na kawę ziarnistą, dzięki czemu możesz korzystać z dwóch rodzajów ziarn. Istnieje także możliwość korzystania z kawy mielonej.Dane Techniczne:Zbiornik na wodę - 1,8l
Zbiornik na kawę ziarnistą - 2x 125g
Napięcie - 230 V
Regulowana wylewka kawy (9,5 - 14 cm)
Ciśnienie 15 bar
Moc - 1400 W
Funkcja gorącej wody
Programowalna moc kawy (słaba, normalna, mocna, bardzo mocna)
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość w cm) - 25,5 x 35,5 x 47


Zakup ekspresu uprawnia do stałego rabatu 10% na zakup kawy z oferty naszego sklepu, na podstawie ewidencji naszej bazy danych.

Polska, Bartąg
Melitta
Gotówka, Pobranie, Przelew błyskawiczny, Przelew tradycyjny
Od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie
1
Melitta
 
 


Liczba wyświetleń strony: 24