Melitta CAFFEO VARIANZA CSP czarny, Bartąg - Oferta nr 139828 - Oferteo.pl

Melitta CAFFEO VARIANZA CSP czarny, Bartąg


Cena brutto: 3299.00 PLN

Innowacja w zakresie nieograniczonych rodzajów smaków.
Dzięki w pełni automatycznemu ekspresowi do kawy, firma Mellita oferuje prawdziwą innowację. Wyjątkowy system pojedynczej porcji MY BEAN SELECT® sprawia, że po raz pierwszy możliwy jest wybór różnorodnych ziaren kawy - co zapewnia nieograniczoną różnorodność smaków.

My Bean Select®
My Bean Select® zapewnia wolność wyboru spośród różnorodnych ziaren kawy przy każdym nowym kubku. W przypadku standardowego pojemnika na kawę (125g pojemności) takie innowacyjne rozwiązanie zapewnia możliwość wypróbowania różnych rodzajów ziaren w osobnych kubkach. Korzystając z praktycznej miarki, która jest zintegrowana z pojemnikiem na ziarno, staje się to niezwykle proste. Wystarczy wsypać do rynienki wymaganą ilość wybranego ziarna kawy, nacisnąć przycisk i cieszyć się nowym rodzajem kawy.

Najlepszy system aromatowy Plus
Uszczelnienie Aromasafe® znajdujące się na opakowaniu ziarna oznacza, że smak i aromat różnych ziaren kawy są jeszcze lepiej chronione. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest tylko taka ilość kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona. W celu zapobiegania zmieszaniu różnych rodzajów ziarna kawy, młynek działa aż do momentu jego całkowitego opróżnienia.

Funkcja One Touch

Za każdym razem, gdy chcesz otrzymać jeden z zaprogramowanych rodzajów kawy, ciepłe mleko, spienione mleko lub gorącą wodę - przyrządź swój ulubiony napój za jednym dotknięciem.

10 rodzajów kawy
Dzięki przyciskom produktów możesz zaprogramować przygotowanie 4 klasycznych kaw - espresso, café crème, cappuccino oraz latte macchiato, wciskając zaledwie jeden przycisk. Używając funkcji przepisu, możesz przygotować 6 następujących rodzajów kaw: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Łatwe czyszczenie parowe

Tak jak w przypadku zintegrowanego programu do wewnętrznego czyszczenia systemu mleka, funkcja Łatwego Czyszczenia Parowego zapewnia szybkie i higieniczne czyszczenie; części mające kontakt z mlekiem czyszczone są przy użyciu gorącej wody oraz pary. Za pośrednictwem menu można wybrać albo opcję czyszczenia po każdej filiżance kawy, albo wywoływać odrębnie.

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia
Caffeo Barista® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

Otwór wylotowy All-in-one z podświetleniem LED

Otwór wylotowy All-in-one z dwiema dyszami na kawę oraz jedną na mleko, spienione mleko oraz gorącą wodę oznacza koniec przemieszczania kubka tam i z powrotem. Podświetlenie LED przedstawia Twoją kawę w najlepszym świetle. Wysokość regulowana nawet do wysokości 135 mm zapewnia wystarczającą ilość miejsca nawet dla szklanki na latte macchiato.

Dane Techniczne:

Napięcie - 220 - 240 V
Regulacja temperatury kawy - 3 poziomy
Ustawienie młynka - 5 poziomów
Zbiornik na wodę - 1,2l
Zbiornik na kawę ziarnistą - 125g
Programowalna moc kawy - 5 poziomów
Funkcja my coffee - 4 profile
Liczba domyślnych - 10 profili
Ciśnienie 15 bar
Moc - 1450 W
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość w cm) - 40,5 x 38,1 x 25,3


Zakup ekspresu uprawnia do stałego rabatu 10% na zakup kawy z oferty naszego sklepu, na podstawie ewidencji naszej bazy danych.

Polska, Bartąg
Melitta
Gotówka, Pobranie, Przelew błyskawiczny, Przelew tradycyjny
Od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie
1
Melitta
 
 


Liczba wyświetleń strony: 25