Saeco Aulika MID, Bartąg - Oferta nr 139859 - Oferteo.pl

Saeco Aulika MID, Bartąg


Cena brutto: 3950.00 PLN

Aulika to idealne połączenie estetyki i profesjonalnych parametrów urządzenia. Zastosowane unikalne rozwiązania takie jak podwójne obwody hydrauliczne, zbiorniki o powiększonej pojemności sprawiają, iż urządzenia te doskonale sprawdzają się w miejscach dużego zapotrzebowania na serwowane przez nie napoje. Wszystkie modele Aulika dostarczają wysokiej jakości napoje na bazie świeżo zmielonej kawy oraz świeżego mleka. Duży ciekłokrystaliczny, graficzny wyświetlacz dodatkowo ułatwią użytkowanie urządzeń typu Aulika.
Sterowanie urządzeniami Aulika odbywa się poprzez interfejs oparty na 8 klawiszach wyboru. Oprogramowanie urządzenia umożliwia na szybkie i dowolne parametryzowanie urządzenia oraz łatwa jego obsługę. Dzięki łatwo dostępnym elementom wymagającym czyszczenia i konserwacji - konserwacja urządzenia może być wykonana szybko i bezproblemowo. W wersji Top dzięki dodatkowej dedykowanej szafce - istnieje możliwość zwiększenia pojemności zbiornika na zużytą kawę (fusy) oraz istnieje możliwość podłączenia do bieżącej wody.

TOP QUALITY
Saeco nie ustaje w wysiłkach nad osiągnięciem maksymalnego zadowolenia użytkowników z jakości napojów przygotowywanych przez jej profesjonalne urządzenia. Każdy etap produkcji jest szczegółowo kontrolowany a wszystkie procesy producyjne moniorowane. Nie tylko wyspecjalizowany wewnetrzny zespół ekspertów ciągle czuwa nad jakością produktów, ale także wyspecjalizowane zewnetrze firmy zajmujące sie kontrola jakości.
Saeco regularnie zwraca się do specjalistów z Centro Studi Assaggiatori, najbardziej zaawansowanej i renomowanej jednostki oceny sensorycznej we Włoszech, z prośba przetestowania produktów. Wyniki testów są jednomyślne: Saeco została wysoko oceniona za jakość produktów, zwłaszcza przygotowywanych napojów opartych na kawie i mleku. Wyniki te są wyrazem uznania dla doskonałości maszyn Saeco oraz gwarantują najwyższą jakość produktów.


Cechy
zbiornik kawy ziarnistej: 1 kg
zbiornik na wodę: 4 l
pojemność zbiornika na fusy: 18
taca ociekowa o pojemności 1 l
możliwośc przygotowywania 2 napojów równocześnie
wylewka gorącej wody i pary
podwójna pompa oraz podwójny bojler
wbudowany moduł Cappuccinatore
możliwość zamykania na klucz
stalowa obudowa


Wymiary (w x h x d)
334 x 455 x 452 mm
Waga
16 kg
Kolor
czarny
Dodatkowa podstawa ze zbiornikiem fusów
NIE

Zasilanie
230 V/50 Hz
Pobór mocy
1400 W

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą
1 kg
Pojemność zbiornika na wode
4 l, demontowalny
Pojemność zbiornika na fusy
18

Graficzny cyfrowy wyświetlacz
TAK
System One touch cappuccino / latte macchiato
NIE
Certyfikat 60335-2-75
TAK


Z uwagi na przeznaczenie ekspresu do użytku profesjonalnego standardowo udzielamy 12 miesięcy gwarancji (z możliwością wydłużenia). Zgłoszenia napraw gwarancyjnych można kierować wyłącznie do sprzedającego.
Cena ekspresu zawiera koszty dostawy, montażu i uruchomienia oraz przeszkolenie osób obsługujących. Wymienione czynności dotyczą odbiorców tylko na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Zapraszamy do negocjacji warunków zakupu pod nr +48 601-650-757.

Zakup ekspresu uprawnia do stałego rabatu 10% na zakup kawy z oferty naszego sklepu, na podstawie ewidencji naszej bazy danych.

Polska, Bartąg
Saeco
Gotówka, Pobranie, Przelew błyskawiczny, Przelew tradycyjny
Od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie
1
Saeco
 
 


Liczba wyświetleń strony: 55